Text size: A-A+

Podsumowanie projektu EKOSzkoła

Podsumowanie projektu EKOSzkoła- Dwójka w ramach Programu Społecznik

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Dwójki zakończyło realizację projektu ekologicznego, który tchnął nowe życie w szkolną przestrzeń!

Dzięki warsztatom, zajęciom w plenerze udało się:

  • zwiększyć świadomość ekologiczną uczniów
  •  zainspirować do działania na rzecz przyrody
  • stworzyć mobilną klasę na świeżym powietrzu – idealne miejsce do nauki .

Efekty- zaangażowanie , radość i przestrzeń, która będzie służyć przez lata! Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!

/Anna Brączyk/

← Wstecz

Twoja wiadomość została wysłana

  1. ← Wstecz

    Twoja wiadomość została wysłana

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1226853Odsłon razem:
  • 344Odsłon dzisiaj:
  • 5207Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści