Text size: A-A+

Drugoklasiści realizują program profilaktyczny

Uczniowie klas 2a i 2b uczestniczyli w kolejnych zajęciach w ramach programu „Godzina dla Młodych Głów”.

Temat spotkania dotyczył relacji w świecie online i offline.

Podczas zajęć dzieci:

  • poznały pojęcia związane z przestrzenią cyfrową, takie jak higiena cyfrowa, a także
  • uczyły się rozpoznawać zachowania sprzyjające bezpiecznemu korzystaniu z internetu.

W ramach ćwiczeń:

  • tworzyły plakaty ilustrujące świat online,
  • odgrywały scenki sytuacyjne,
  • rozmawiały o swoich doświadczeniach związanych z internetem.

Zajęcia miały na celu kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw w środowisku cyfrowym oraz rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Gratulujemy uczniom aktywnego udziału i trafnych przemyśleń!

/Marta Szczygielska-Adamowicz/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1226860Odsłon razem:
  • 351Odsłon dzisiaj:
  • 5214Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści