Uczniowie klas 2a i 2b uczestniczyli w kolejnych zajęciach w ramach programu „Godzina dla Młodych Głów”.
Temat spotkania dotyczył relacji w świecie online i offline.
Podczas zajęć dzieci:
- poznały pojęcia związane z przestrzenią cyfrową, takie jak higiena cyfrowa, a także
- uczyły się rozpoznawać zachowania sprzyjające bezpiecznemu korzystaniu z internetu.
W ramach ćwiczeń:
- tworzyły plakaty ilustrujące świat online,
- odgrywały scenki sytuacyjne,
- rozmawiały o swoich doświadczeniach związanych z internetem.
Zajęcia miały na celu kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw w środowisku cyfrowym oraz rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Gratulujemy uczniom aktywnego udziału i trafnych przemyśleń!
/Marta Szczygielska-Adamowicz/





















