W piątek w naszej szkole odbywały się zajęcia nawiązujące tematem do konferencji „Koderek”, która miała miejsce w sobotę 18 listopada.
Podczas lekcji języka polskiego ćwiczyliśmy umiejętności redagowania ogłoszenia (klasy 6 i 8) i zaproszenia (klasy 4 a b, 5 i 7). Uczniowie oczywiście informowali i zapraszali na Konferencję „Koderek”.
/Monika Wieczorek, Magdalena Bąk/












