Text size: A-A+

Zapraszamy i ogłaszamy Koderek

W piątek w naszej szkole odbywały się zajęcia nawiązujące tematem do konferencji „Koderek”, która miała miejsce w sobotę 18 listopada.

Podczas lekcji języka polskiego ćwiczyliśmy umiejętności redagowania ogłoszenia (klasy 6 i 8) i zaproszenia (klasy 4 a b, 5 i 7). Uczniowie oczywiście informowali i zapraszali na Konferencję „Koderek”.

/Monika Wieczorek, Magdalena Bąk/

 

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1226537Odsłon razem:
  • 28Odsłon dzisiaj:
  • 4891Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści