Text size: A-A+

XI Koderek w Słupsku

XI edycja Koderek przeszła do historii

Nasza ekipa z Dwójki spisała się na medal!

Dziękuję naszym młodym wolontariuszom za zaangażowanie.

Dziękuję Paniom: Patrycji Wolewicz, Edycie Wilk i Magdalenie Kantyce za perfekcyjną organizację.

Wszyscy dziękujemy:

  • PSP z OI nr 5 w Słupsku za ten dzień pełen naukowych cudów,
  • Szkole Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie za miłe towarzystwo i wspólny czas
  • naszej koderkowej rodzinie w osobach: Wiktor Michał Żmijewski, Tomasz Remiszewski, Agnieszka Pilch, Weronika Rajkowska, Andrzej Chojnacki.

Koderek to wielkie wyzwanie i ogromna inspiracja!

/Magdalena Bujakowska/

 

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224145Odsłon razem:
  • 38Odsłon dzisiaj:
  • 2499Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści