Text size: A-A+

Wycieczka do kina

Witajcie w naszej bajce…czyli Dwójkowa ekipa w Multikinie

20 lutego klasy: 5, 7 i 8 wybrały się na magiczną wycieczkę do Multikina w Koszalinie na seans filmowy ,, Akademia Pana Kleksa”.

Na kilkadziesiąt minut przenieśliśmy się w świat baśni, tajemnic i przygód. Śmiech, emocje i niesamowite efekty specjalne sprawiły, że był to niezapomniany dzień.

/ Patrycja Wolewicz, Magdalena Kantyka, Ireneusz Michałek, Iwona Łuczków, Anna Ostapiec/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224152Odsłon razem:
  • 45Odsłon dzisiaj:
  • 2506Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści