Text size: A-A+

Wiosenna Dwójkowa Świetlica

Po feriach wróciliśmy do naszej świetlicy pełni energii i nowych pomysłów. Czas upływał nam bardzo aktywnie i kreatywnie.
Wraz z nadejściem wiosny skupiliśmy się na pracach plastycznych inspirowanych budzącą się do życia przyrodą – powstały kolorowe kwiaty, wiosenne obrazy i laurki z okazji Dnia Kobiet oraz mnóstwo radosnych dekoracji.
Nie brakowało też ruchu i dobrej zabawy – gry zespołowe integrują uczniów i uczą współpracy.
Szczególną radość sprawiały uczniom zajęcia w Dwójkowym Kulinarium, gdzie mieli okazję zamienić się    w małych kucharzy. Przyrządzali i piekli pyszne babeczki    i chrupiące gofry, które smakowały jeszcze lepiej,

bo przygotowywane były wspólnie.
W związku ze zbliżającymi się świętami odbyły się warsztaty świąteczne, podczas których nasi uczniowie tworzyli własne ozdoby, koszyczki            i stroiki wielkanocne wprowadzając nas w świąteczny nastrój.
To był inspirujący czas – pełen uśmiechów, twórczości i wspólnej zabawy.
Zespół Dwójkowej Świetlicy

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227414Odsłon razem:
  • 258Odsłon dzisiaj:
  • 5768Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści