Text size: A-A+

Warsztaty klasy 2a w EKOPRACOWNI

W  klasy II a po raz kolejny odbyły się zajęcia,  na które zostali zaproszeni rodzice.

Była to  lekcja otwarta   na temat odnawialnych i nieodnawialnych źródeł energii.  Tym razem na zajęcia Uczniowie i Rodzice zostali zaproszeni przez panią Joannę Ciawłowską – nauczycielkę geografii.

Dzięki pani Asi  uczestnicy zajęć mieli możliwość:

  • poznania zasobów  EKOPRACOWNI ;
  • utrwalali wiedzę w praktycznym  działaniu;
  • poszerzali  wiadomości o źródłach energii, sposobach jej wykorzystania oraz sposobach jej oszczędzania;
  • wykonywali doświadczenia – jak pozyskiwać prąd z różnych, odnawialnych źródeł energii ;
  • wykonali wiatraczki, które z radością wprawiali w ruch.

Dziękujemy p. Joannie Ciawłowskiej za możliwość wzięcia udziału w zajęciach, które nie tylko wzbogaciły uczestników w wiedzę,  ale były też świetną okazją do kreatywnego spędzenia czasu przez dzieci i Rodziców.

/Urszula Włodarczyk, Magdalena Dudzińska/

#wfośigw #nfośigw #ministerstwoklimatuisrodowiska #ekopracownia

 

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224145Odsłon razem:
  • 38Odsłon dzisiaj:
  • 2499Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści