Text size: A-A+

Uwaga! Konkurs!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich uczniów Społeczności Dwójkowej do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – fotograficznym organizowanym dla uczniów klas 1-3 oraz klas 4-8.

Prace składamy do 29 listopada u Pani Edyty Wilk i Pani Elżbiety Kaczor. Szczegóły w „Regulaminie konkursu” .

/Organizatorki konkursu/

Konkurs plastyczno-fotograficzny pt. Jesien w powiecie świdwińskim

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224145Odsłon razem:
  • 38Odsłon dzisiaj:
  • 2499Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści