SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich uczniów Społeczności Dwójkowej do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – fotograficznym organizowanym dla uczniów klas 1-3 oraz klas 4-8.
Prace składamy do 29 listopada u Pani Edyty Wilk i Pani Elżbiety Kaczor. Szczegóły w „Regulaminie konkursu” .
/Organizatorki konkursu/

Konkurs plastyczno-fotograficzny pt. Jesien w powiecie świdwińskim



