Text size: A-A+

Uroczystość ślubowania i pasowania uczniów zerówek

Dwójkowe Zerówki!

  1. października w naszej szkole odbyło się bardzo ważne wydarzenie, jakim było Pasowanie na Zerówkowicza.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Zaraz po części artystycznej Zerówkowicze złożyli uroczyste ślubowanie, a pani wicedyrektor Patrycja Wolewicz dokonała uroczystego pasowania na ucznia zerówki.

Dzieci otrzymały medale oraz drobne upominki .

Nowo pasowanym Zerówkowiczom życzymy wielu sukcesów, radosnych chwil oraz nowych przyjaźni!

/Zespół Zerówek/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1223417Odsłon razem:
  • 115Odsłon dzisiaj:
  • 1771Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści