Text size: A-A+

Uczeń bezpieczny w sieci

Ogromne gratulacje dla uczniów naszej szkoły za zdobycie tytułu w Ogólnopolskim Konkursie UCZEŃ BEZPIECZNY W SIECI !

To niesamowite osiągnięcie, które pokazuje, jak ważne jest bezpieczeństwo w sieci, a także jak dużo można osiągnąć poprzez zaangażowanie i świadomość w dziedzinie nowych technologii.

Dziękujemy także Studium Prawa Europejskiego za zorganizowanie konkursu, który promuje edukację cyfrową i świadome korzystanie z internetu. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie zostali docenieni za swoje wysiłki i zaangażowanie w tę ważną dziedzinę!

Brawo dla wszystkich uczestników konkursu za ich wysiłek i zaangażowanie! Dzięki Wam nasza społeczność staje się coraz bardziej świadoma i bezpieczna w sieci.

Opiekunowie konkursu: Renata Tomal, Tomasz Stępniak.

/Renata Tomal/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224145Odsłon razem:
  • 38Odsłon dzisiaj:
  • 2499Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści