Text size: A-A+

TWORZYMY, UCZYMY SIĘ, DZIAŁAMY – #Koderek2025.

Grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w Koderku – corocznym wydarzeniu, które gromadzi uczestników z całej Polski i pozwala poszerzać szkolne horyzonty poprzez wspólne działania, doświadczenia i twórcze aktywności.

Nasi uczniowie prowadzili warsztaty dla swoich rówieśników, aktywnie angażując się w program wydarzenia.

W tym roku Koderek odbywał się w Szkole Podstawowej w Nowym Folwarku, której serdecznie dziękujemy za gościnę.

Uczniowie byli pod opieką pani Magdaleny Bąk i pani Marleny Kauneckiej. Brawo dla naszych młodych kreatorów!

/Marlena Kaunecka, Magdalena Bąk/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224141Odsłon razem:
  • 34Odsłon dzisiaj:
  • 2495Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści