Text size: A-A+

Świąteczne refleksje

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, pełen magii i dobrych myśli.

W ostatnich tygodniach klasa ósma na zajęciach z wychowawcą wspólnie ozdabiała drzewko bożonarodzeniowe oraz zorganizowała wigilię klasową.

Była to doskonała okazja do rozmowy i refleksji nad znaczeniem wspólnie spędzanego czasu w tym wyjątkowym okresie.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT !

/Patrycja Wolewicz/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224141Odsłon razem:
  • 34Odsłon dzisiaj:
  • 2495Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści