Text size: A-A+

#Superkoderzy zaczynają działać

#SuperKoderzy z PSP z OI nr 2 w Świdwinie rozpoczęli zajęcia ze ścieżki Robo-matematycy. Na zajęciach uczniowie składali mBoty, poznali jego budowę i podstawowe funkcje. Zapoznali się z programem ścieżki i dowiedzieli się nad jakim projektem będą pracować.

/Renata Tomal/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1226542Odsłon razem:
  • 33Odsłon dzisiaj:
  • 4896Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści