Text size: A-A+

Spotkanie z psychoterapeutą- Tomaszem Bilickim

Inspirujące spotkanie naszych uczniów z Panem Tomaszem Bilickim – cenionym pedagogiem, psychoterapeutą oraz certyfikowanym interwentem kryzysowym.

Pan Tomasz przeprowadził warsztaty profilaktyczne z uczniami klas VII i VIII. Swoją charyzmą i autentycznością zdobył zaufanie i uznanie nastolatków.

Z całego serca DZIĘKUJEMY!

/Katarzyna Kluska/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224150Odsłon razem:
  • 43Odsłon dzisiaj:
  • 2504Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści