Text size: A-A+

SĄD NAD PAJĄKIEM

W ramach podsumowania projektu #PolskaKwitnie uczniowie klasy szóstej pod opieką pani Magdaleny Bąk przygotowali przedstawienie „Sąd nad Pająkiem”.

Szóstoklasiści bardzo poważnie podeszli do tego zadania.

Przygotowali profesjonalne stroje i perfekcyjnie nauczyli się swoich ról.

Przesłaniem przedstawienia było pokazanie, jak ważna w naszym ekosystemie jest każda, nawet najmniejsza, choć czasami nas przerażająca, istota.

/Monika Wieczorek, Anna Brączyk, Magdalena Bąk/

#Łąkikwiatowe-kwiatyłąkowe

#PolskaKwitnie

Polska Kwitnie https://www.polskakwitnie.com/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227414Odsłon razem:
  • 258Odsłon dzisiaj:
  • 5768Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści