Podczas lekcji języka angielskiego podsumowujących dział I w klasach 4-8 uczniowie nie pisali tradycyjnego sprawdzianu, ale pracowali w parach wykonując kolejne zadania:
- wyszukiwali i tłumaczyli słówka,
- układali zdania oznajmujące, przeczące i pytające
- dokonywali refleksji na temat tego, co udało im się dobrze wykonać, z czym mieli problem,
- oceniali pracę kolegi, koleżanki z pary.
/Marlena Kaunecka, Monika Wieczorek/













