Nasze klasy TRZECIE przed świętami połączyły siły i pokazały, jak można połączyć kreatywność z magią świąt!
W ramach projektu „Święta” dzieci przygotowały materiały na temat:
- tradycji świątecznych w Polsce,
- potraw wigilijnych,
- tradycji bożonarodzeniowych w innych krajach,
- kolęd znanych w Polsce i na całym świecie.
Dzięki temu mogły stworzyć przepiękne, kolorowe plakaty, które ozdobiły główny hol szkoły.
W ramach podsumowania każda grupa zaprezentowała swoją pracę, przedstawiając kolegom i koleżankom bożonarodzeniowe ciekawostki.
Na koniec czekała na uczniów słodka niespodzianka – dekorowanie pierniczków!
Oprócz tego w ostatnim tygodniu przed Świętami:
- odwiedził nas Mikołaj,
- stworzyliśmy piękne kartki dla najbliższych,
- rysowaliśmy, wyklejaliśmy i malowaliśmy bożonarodzeniowe prace plastyczne,
- wspólnie kolędowaliśmy podczas spotkania świątecznego.
To był naprawdę MAGICZNY CZAS pełen świątecznego nastroju!
/Martyna Holler-Prokopiuk, Anna Brączyk, Katarzyna Wiżeń/







































