Text size: A-A+

Pierwszy dzień jesieni w naszej zerówce!

Dziś powitaliśmy jesień w kreatywny i wesoły sposób!

Dzieci pracowały w grupie i stworzyły piękną Panią Jesień z ususzonych, kolorowych liści– wyszło naprawdę wyjątkowo!

Oglądaliśmy też dary jesieni, które pomogły nam poznać skarby tej pięknej pory roku.

Było mnóstwo zabawy, i jesiennych kolorów!

Dziękujemy rodzicom za przyniesienie darów jesieni – dzięki nim mogliśmy jeszcze lepiej odkrywać uroki jesieni!

Dziękujemy również Pani Małgosia, która stworzyła dla Nas piękny kosz z darami jesieni

/Iga Głasek, Agnieszka Dubel, Beata Miksza/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227424Odsłon razem:
  • 268Odsłon dzisiaj:
  • 5778Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści