Uczniowie klasy 1a pierwszy raz brali udział w zajęciach kulinarnych.
Wszyscy uczniowie ochoczo zabrali się do pracy i przygotowali smakowite gofry, które były dodatkiem do pierwszego śniadania.
Podczas zajęć kulinarnych uczniowie kształcili umiejętności posługiwania się prostymi sprzętami i urządzeniami kuchennymi z zachowaniem zasad bezpiecznego użytkowania.
Bardzo ważnym elementem zajęć była umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność za wykonanie powierzonego zadania.
Uczniowie zdobywali nowe doświadczenia za pomocą zmysłów: smaku, zapachu i dotyku.
Pierwszaki już nie mogą doczekać się kolejnych zajęć w Dwójkowym Kulinarium!
/Edyta Wilk/
































