Text size: A-A+

Pierwszaki w Dwójkowym Kulinarium

Uczniowie klasy 1a pierwszy raz brali udział w zajęciach kulinarnych.

Wszyscy uczniowie ochoczo zabrali się do pracy i przygotowali smakowite gofry, które były dodatkiem do pierwszego śniadania.

Podczas zajęć kulinarnych uczniowie kształcili umiejętności posługiwania się prostymi sprzętami i urządzeniami kuchennymi z zachowaniem zasad bezpiecznego użytkowania.

Bardzo ważnym elementem zajęć była umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność za wykonanie powierzonego zadania.

Uczniowie zdobywali nowe doświadczenia za pomocą zmysłów: smaku, zapachu i dotyku.

Pierwszaki już nie mogą doczekać się kolejnych zajęć w Dwójkowym Kulinarium!

/Edyta Wilk/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224150Odsłon razem:
  • 43Odsłon dzisiaj:
  • 2504Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści