Text size: A-A+

Pierwszaki robią tosty

DWÓJKOWE KULINARIUM

W klasie 1a zapachniało pieczonym chlebkiem.

Jak do tego doszło???

1.Przygotowania rozpoczęły się od pogadanki na temat zdrowego odżywiania oraz bezpieczeństwa i higieny podczas przygotowań posiłków.

2.Następnie uczniowie poznali urządzenie do wykonania zapiekanych kanapek, czyli toster oraz sposób ich wykonania.

3.Przestrzegając zasad bezpieczeństwa, zaczęliśmy „bawić się” i uczyć, co to jest tost i jak można go wykonać.

4.Potem każdy z uczniów miał szansę spróbować swoich sił kulinarnych i przygotował dla siebie tost. Dzieci z radością i wielkim zaangażowaniem wykonywały to zadanie i cierpliwie czekały aż się upiecze.

Wspólne pieczenie było przyjemną zabawą.

/Edyta Wilk/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224152Odsłon razem:
  • 45Odsłon dzisiaj:
  • 2506Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści