W Dwójce widzimy potrzebę i rozumiemy konieczność stałego podnoszenia własnych kompetencji.
Wiemy, że nasi absolwenci będą w życiu musieli mierzyć się z wyzwaniami zawodowymi, których my – dorośli, nie jesteśmy sobie dziś wyobrazić.
Ucząc się, dajemy przykład naszym wychowankom.
„Ogarnij Inżynierię” to innowacyjny program edukacyjny, który łączy inżynierię, technologię druku 3D z wiedzą z przyrody, biologii matematyki, informatyki, techniki, plastyki i innych przedmiotów.
Dzieci są urodzonymi inżynierami. Już od najmłodszych lat fascynuje je tworzenie, konstruowanie, rozkładanie urządzeń na części i sprawdzanie, jak działają.
„Ogarnij Inżynierię” otwiera przed Uczniami świat zaawansowanej technologii, zaprasza do majsterkowania i zabawy z naukami ścisłymi. Dzieci uczą się projektowania, przeprowadzania eksperymentów i praktycznego wykorzystywania najnowocześniejszych technologii, a także zdobywają inne umiejętności przydatne w dorosłym życiu.
W nadchodzącym roku szkolnym ogarniać Inżynierię będą u nas klasy piąte.
/Magdalena Bujakowska/




