Text size: A-A+

Nagrody dla Nauczycieli

Z radością informujemy, że 15 października w Delegaturze Kuratorium Oświaty w Koszalinie nasze Nauczycielki zostały uhonorowane:

  1. Pani dyrektor Magdalena Bujakowska Nagrodą zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
  2. Pani wicedyrektor Patrycja Wolewicz Medalem Komisji Edukacji Narodowej
  3. Pani Beata Fudali Medalem Komisji Edukacji Narodowej

Cieszymy się razem z wyróżnionymi Paniami i SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224143Odsłon razem:
  • 36Odsłon dzisiaj:
  • 2497Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści