Text size: A-A+

Nagroda Kuratora dla Pani Dyrektor

Wyróżnienie naszej Pani Dyrektor podczas Seminarium Rozwojowego w Dwójce

Miło nam poinformować, że w dzisiaj Nasza Pani Dyrektor Magdalena Bujakowska otrzymała Nagrodę Kuratora w uznaniu dla Jej zaangażowania, pasji i nieustannej pracy na rzecz środowiska edukacyjnego.

Nagroda została wręczona podczas Seminarium Rozwojowego, zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Pana Pawła Palczyńskiego, we współpracy z naszą Panią Dyrektor.

Grono pedagogiczne składa serdeczne gratulacje i życzy dalszych sukcesów oraz satysfakcji z podejmowanych działań!

/Patrycja Wolewicz/

https://www.facebook.com/share/r/1FiFwstpYK/

 

 

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224145Odsłon razem:
  • 38Odsłon dzisiaj:
  • 2499Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści