Text size: A-A+

Mikołajkowy wyjazd do kina klas 1-3

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do kina, podczas której mieli okazję obejrzeć przepiękny film animowany „Vaiana 2”.

Dlaczego wybraliśmy ten film?

„Vaiana 2” to barwna i inspirująca opowieść o odwadze i przyjaźni. Film wprowadza młodych widzów do magicznego świata pełnego przygód.

Wycieczka to nie tylko ciekawy sposób na spędzenie czasu, ale także:

  • rozwijanie umiejętności społecznych,
  • odkrywanie pięknych wartości takich, jak: pomoc, wytrwałość i szacunek dla natury,
  • integracja i współpraca, bo wspólne wyjazd do kina to doskonały sposób na budowanie więzi wśród uczniów i wzmacnianie relacji klasowych,
  • film wzbogacił wiedzę uczniów o różnorodność kultur, ucząc je otwartości na świat.

Wspólne emocje, śmiech i rozmowy po seansie stworzyły cudowną atmosferę. Już planujemy kolejne takie wydarzenie!

/Anna Brączyk i Nauczyciele klas 1-3/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224150Odsłon razem:
  • 43Odsłon dzisiaj:
  • 2504Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści