Text size: A-A+

Jesteśmy w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa

Z radością informujemy, że nasza szkoła Dwójka po raz kolejny uzyskała wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 “Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”!

Na zakup książek, elementów wyposażenia  biblioteki i realizację działań promujących czytelnictwo otrzymaliśmy 15 000 zł (12 000 zł z dotacji rządowej oraz 3 000 zł od Gminy Miejskiej Świdwin).

Pomału ruszają konsultacje wśród uczniów, nauczycieli i rodziców na temat  pozycji książkowych odpowiadających aktualnym potrzebom i zainteresowaniom naszych dzieci (ankiety czytelnicze oraz  skrzynka pomysłów). Liczymy na pomoc w tej sprawie!

Za nami pierwsze działania a przed nami jeszcze wiele ciekawych wydarzeń, o których będziemy informować na bieżąco.

/Biblioteka Szkolna/

#narodowyprogramrozwojuczytelnictwa #NPRC

 

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227425Odsłon razem:
  • 269Odsłon dzisiaj:
  • 5779Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści