Uczniowie klasy 6 i klasy 4b znają się coraz lepiej.
Wszystko to za sprawą cyklu wspólnych zajęć wychowawczo-integracyjnych, na których mieli okazję dowiedzieć się o sobie jak najwięcej.
Czwartoklasiści wspólnie ze swoimi starszymi kolegami mieli także okazję współpracować na języku polskim.
To dobry początek budowania relacji, nawiązywania nowych znajomości, a może nawet i przyjaźni.
/Magdalena Bąk, Marlena Kaunecka/















