Text size: A-A+

„EKOSZKOŁA – DWÓJKA”

Mamy to!

Z ogromną radością informujemy, że Stowarzyszenie Przyjaciół Dwójki zdobyło dofinansowanie w ramach Programu Społecznik.

W Sali Rycerskiej świdwińskiego zamku w obecności pani Anny Bańkowskiej – Wicemarszałkini Województwa Zachodniopomorskiego oraz pani Natalii Wegner – Prezesa Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. podpisaliśmy umowę na realizację naszego projektu „EKOSZKOŁA – DWÓJKA”

To dla nas wielkie wyróżnienie i motywacja do działania.

Już wkrótce ruszamy z realizacją projektu ,,EkoSzkoła- Dwójka”.

O postępach będziemy informować na bieżąco.

/Anna Brączyk/

#PomorzeZachodnie #PomorzeZachodnieNews

@PomorzeZachodnie @PomorzeZachodnieNews

@SpolecznikNa5! @KARRSA #SpolecznikNa5! #KARSSA

Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1226852Odsłon razem:
  • 343Odsłon dzisiaj:
  • 5206Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści