Text size: A-A+

EKO-EDUKACJA INTEGRACJA

EKOPRACOWNIA zielonym SERCEM SZKOŁY

„Ekoedukacja- integracja”

W czerwcu w naszej EKOPRACOWNI odbyły się warsztaty dla zaproszonych uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Świdwinie.

Celem spotkania uczniów klasy 5 naszej szkoły z klasą 6 z SP1 było:

  • szukanie możliwości zastosowania odnawialnych źródeł energii w gospodarstwie domowym
  • wspólne wykonanie makiety obrazującej OZE
  • uczniowie podczas warsztatów dowiedzieli się również na czym polega efekt cieplarniany i kryzys wodny.

Dziękujemy pani Edycie Uss i klasie 6 za mile spędzony czas, integrację oraz wspólną EKOEDUKACJĘ.

/Magdalena Kantyka, Jolanta Soboniak, Joanna Ciawłowska/

#wfośigw #nfośigw #ministerstwoklimatuisrodowiska #ekopracownia

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227419Odsłon razem:
  • 263Odsłon dzisiaj:
  • 5773Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści