Miękki, puchaty i taki z łatką … 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.
Tego dnia każde dziecko z klas 1-3 przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem. Uczniowie:
- poznawali historię tego święta,
- rysowali swoje maskotki,
- opisywali je.
Ten dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego kolegom i koleżankom oraz możliwość zabawy z pluszakiem.
/Edyta Wilk i nauczycielki klas 1-3/



































