Text size: A-A+

Dzień Głośnego Czytania

DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA w naszej DWÓJCE!

W ramach promowania czytelnictwa wśród dzieci obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania. Czytali uczniowie, nauczyciele oraz emerytowani pracownicy szkoły.

Wspólnie celebrowaliśmy literaturę i jej niezwykłą moc!

Dlaczego warto czytać głośno, szczególnie dzieciom? CZYTANIE:

  • rozwija słownictwo i umiejętności językowe,
  • stymuluje wyobraźnię i kreatywność,
  • wzmacnia pamięć i koncentrację,
  • uczy samodzielnego myślenia.

To był piękny czas spędzony z książką, który pokazał, że czytanie łączy pokolenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

/Iwona Łuczków/

#narodowyprogramrozwojuczytelnictwa #NPRC #dzienglosnegoczytania

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227418Odsłon razem:
  • 262Odsłon dzisiaj:
  • 5772Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści