Dzień Chłopaka w klasach 1-3
Z okazji Dnia Chłopaka!
Wiele uśmiechów, a mało złości,
jak najmniej smutków, dużo radości!
/Anna Brączyk, Nauczycielki klas 1-3/
Dzień Chłopaka w klasach 1-3
Z okazji Dnia Chłopaka!
Wiele uśmiechów, a mało złości,
jak najmniej smutków, dużo radości!
/Anna Brączyk, Nauczycielki klas 1-3/