Text size: A-A+

DWÓJKOWE PIERWSZAKI

Uczniowie klasy 1a i 1b zaczynają swoją przygodę ze szkołą!

Pierwsze dni minęły im na poznawaniu szkoły, sal oraz nauczycieli.

Aby uczniowie czuli się bezpiecznie i znali obowiązujące ich zasady, stworzyli swoje kontrakty klasowe.

Kontrakt z klasą to podstawa do działania, wie o tym każdy wychowawca, ponieważ wspólne stworzenie kontraktu klasowego sprzyja integracji zespołu.

Podczas zajęć uczniowie:

  • współpracowali ze sobą,
  • decydowali i ustalali, które zasady są dla nich ważne,
  • uświadomili sobie, co to znaczy odpowiedzialności za zgrany zespół klasowy.

Dzięki kontraktowi uczniowie:

  • stworzyli swój fundament do dalszej i owocnej współpracy,
  • czuli się bardziej zaangażowani i zmotywowani do przestrzegania zasad, które sami wypracowali.

Na koniec zajęć wszyscy zobowiązali się do przestrzegania umowy własnoręcznym podpisem.

BRAWA dla naszych Pierwszaków!

/Edyta Wilk, Iwona Raulin-Urbaniak, Urszula Ochnio/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224145Odsłon razem:
  • 38Odsłon dzisiaj:
  • 2499Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści