Text size: A-A+

Dwójkowe Koło Naukowe w programie „Być jak Ignacy”!

Nasze Dwójkowe Koło Naukowe (DKN) bierze udział w programie edukacyjnym „Być jak Ignacy – Potęga Wody”, organizowanym przez PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.

Tegoroczna edycja to fascynująca podróż do świata nauki z pomocą Ignacego, robota Blu oraz inspirujących gości!

Uczniowie DKN poznają, jak pracować metodą naukową:

  • stawiać trafne pytania badawcze,
  • formułować hipotezy,
  • weryfikować je w praktyce.

Jednym z pierwszych projektów była hodowla kryształków. Dzięki temu:

  • uczniowie zgłębiali tajemniczy proces krystalizacji,
  • rozwijali swoje umiejętności badawcze oraz
  • poszerzali wiedzę z zakresu chemii, fizyki i matematyki.

Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i ciekawości świata!

/Opiekun DKN Renata Tomal/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1226980Odsłon razem:
  • 47Odsłon dzisiaj:
  • 5334Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści