Text size: A-A+

Dwójkowa Świetlica, czyli Bajkowe Studio 2025/11

Dzień Dyni w Dwójkowej Świetlicy !

W naszej świetlicy zrobiło się prawdziwie jesiennie i pomarańczowo!

Z okazji Dnia Dyni uczniowie malowali, wyklejali, wycinali i tworzyli swoje małe arcydzieła. Wykazali się przy tym ogromną kreatywnością i zaangażowaniem:

  • malowali dynie gipsowe kolorowymi farbami,
  • tworzyli jesienne prace pastelami,
  • ozdabiali torebki dyniowe,
  • zbierali liście na bukiety,
  • wykonali na kartkach zwierzątka z liści ,
  • stworzyli niepowtarzalną dyniową gazetkę ze swoich kolorowych rysunków,
  • kodowali obrazki o tematyce dyniowej,
  • poznali cykl rozwojowy dyni – od ziarenka do ogromnych owoców.

Jak zawsze, każda z prac była inna i wyjątkowa! Twórczy zapał i fantastyczna atmosfera tych kilku dni sprawiła, że nasza sala wygląda kolorowo i jesiennie.

Nasza świetlica znów udowodniła, że pomysłowość nie ma granic.

/Zespół Dwójkowej Świetlicy/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227414Odsłon razem:
  • 258Odsłon dzisiaj:
  • 5768Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści