Miniony tydzień w Dwójkowej Świetlicy minął pod hasłem tolerancji i życzliwości.
Rozmawialiśmy o tym, by szanować siebie nawzajem, akceptować i tolerować zdanie innych.
Dzięki różnorodności i oryginalności każdego z nas wspólnie możemy się uzupełniać, sprawiać, że jest kolorowo i ciekawie. Ucząc się od siebie wzajemnie dbamy o nasze dobre relacje.
Uczniowie mieli okazję:
wspólnie dyskutować o różnych kulturach,
brać udział w grach i zabawach uczących współpracy,
tworzyć prace plastyczne promujące życzliwość i równość,
rozwiązywać krzyżówki, labirynty, wykreślanki tematyczne.
21 listopada, w Światowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień nasi wychowankowie z ogromną radością dzieliły się dobrym słowem losując karteczki z miłymi słowami i wymieniając się nimi między sobą. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zrywki rozwieszone w głównym holu naszej szkoły, z których mogli skorzystać wszyscy uczniowie i nauczyciele.
Dzielmy się dobrym słowem na co dzień, nie tylko od święta!
/Elżbieta Kaczor/






















