Text size: A-A+

Dwójkowa Świetlica, czyli Bajkowe Studio 13

Miniony tydzień w Dwójkowej Świetlicy minął pod hasłem tolerancji i życzliwości.

Rozmawialiśmy o tym, by szanować siebie nawzajem, akceptować i tolerować zdanie innych.

Dzięki różnorodności i oryginalności każdego z nas wspólnie możemy się uzupełniać, sprawiać, że jest kolorowo i ciekawie. Ucząc się od siebie wzajemnie dbamy o nasze dobre relacje.

Uczniowie mieli okazję:

wspólnie dyskutować o różnych kulturach,

brać udział w grach i zabawach uczących współpracy,

tworzyć prace plastyczne promujące życzliwość i równość,

rozwiązywać krzyżówki, labirynty, wykreślanki tematyczne.

21 listopada, w Światowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień nasi wychowankowie z ogromną radością dzieliły się dobrym słowem losując karteczki z miłymi słowami i wymieniając się nimi między sobą. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zrywki rozwieszone w głównym holu naszej szkoły, z których mogli skorzystać wszyscy uczniowie i nauczyciele.

Dzielmy się dobrym słowem na co dzień, nie tylko od święta!

/Elżbieta Kaczor/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227437Odsłon razem:
  • 0Odsłon dzisiaj:
  • 5791Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści