Text size: A-A+

Być jak Ignacy „Nauka pełna energii”

DWÓJKOWE KOŁO NAUKOWE

Być jak Ignacy „Nauka pełna energii” to VIII edycja programu oświatowego dla szkół podstawowych, którego organizatorem jest Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.

W tym roku nasi uczniowie z pomocą Ignacego, robota Blu oraz ciekawych gości:

  • nauczą się pracować metodą naukową i
  • dowiedzą się, jak stawiać trafne pytania badawcze,
  • dowiedzą się jak formułować hipotezy
  • nauczą się jak je weryfikować.

Nasi uczniowie:

  • zdobędą wiedzę o wielu różnych rodzajach energii,
  • poznają ciekawych, współczesnych naukowców i specjalistów z dziedziny energetyki.

W październiku DWÓJKOWE KOŁO NAUKOWE zajmuje się tematyką:

1.JAK DZIAŁA MASZYNA PAROWA?

2.JAK GAZ ROZŚWIETLIŁ XIX WIECZNE MIASTA?

/Opiekun DKN Renata Tomal/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1226833Odsłon razem:
  • 324Odsłon dzisiaj:
  • 5187Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści