Text size: A-A+

Bezpieczne ferie – projekt klasy 3a

W ostatnim tygodniu pracowaliśmy metodą projektu nad tematem „Bezpieczne ferie w domu i na dworze”. Uczniowie:

  • poznawali zasady bezpiecznego zachowania podczas zimowego wypoczynku,
  • tworzyli plakaty,
  • pracowali w grupach,
  • dzielili się swoimi pomysłami z innymi.

Cele projektu:

  • kształtowanie odpowiedzialnych postaw,
  • nauka współpracy w grupie,
  • rozwijanie samodzielności i kreatywności,
  • utrwalanie zasad bezpieczeństwa w czasie ferii.

To było intensywne półrocze pełne nauki, zabawy, wspólnych działań i małych wielkich sukcesów. Jesteśmy dumni z postępów naszych uczniów i z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania w drugim półroczu.

Uczniom życzymy, aby ferie były czasem odpoczynku, radości i bezpiecznych zabaw – zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

/Urszula Włodarczyk, Magdalena Dudzińska/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1224142Odsłon razem:
  • 35Odsłon dzisiaj:
  • 2496Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści