Innowacja pedagogiczna „PODRÓŻE MAŁE I DUŻE”
Uczniowie klasy 2b na zajęciach:
- Poznawali historię Gniezna– pierwszej stolicy Polski!
- Odkrywali, jak ważne było to miasto w początkach państwa polskiego.
- „Zwiedzali” miejsca związane z jego historią, takie jak: Katedra Gnieźnieńska czy Drzwi Gnieźnieńskie.
- Dowiedzieli się również, jak powiedzieć po angielsku krótkie zdania związane z tym miastem.
Dzięki tym zajęciom każdy mógł poczuć się jak uczestnik wielkich wydarzeń sprzed wieków i lepiej zrozumieć, dlaczego Gniezno ma tak duże znaczenie w naszej historii.
/Marta Szczygielska Adamowicz, Małgorzata Wołoszyn/









