Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do kina, podczas której mieli okazję obejrzeć przepiękny film animowany „Vaiana 2”.
Dlaczego wybraliśmy ten film?
„Vaiana 2” to barwna i inspirująca opowieść o odwadze i przyjaźni. Film wprowadza młodych widzów do magicznego świata pełnego przygód.
Wycieczka to nie tylko ciekawy sposób na spędzenie czasu, ale także:
- rozwijanie umiejętności społecznych,
- odkrywanie pięknych wartości takich, jak: pomoc, wytrwałość i szacunek dla natury,
- integracja i współpraca, bo wspólne wyjazd do kina to doskonały sposób na budowanie więzi wśród uczniów i wzmacnianie relacji klasowych,
- film wzbogacił wiedzę uczniów o różnorodność kultur, ucząc je otwartości na świat.
Wspólne emocje, śmiech i rozmowy po seansie stworzyły cudowną atmosferę. Już planujemy kolejne takie wydarzenie!
/Anna Brączyk i Nauczyciele klas 1-3/

























