XI edycja Koderek przeszła do historii
Nasza ekipa z Dwójki spisała się na medal!
Dziękuję naszym młodym wolontariuszom za zaangażowanie.
Dziękuję Paniom: Patrycji Wolewicz, Edycie Wilk i Magdalenie Kantyce za perfekcyjną organizację.
Wszyscy dziękujemy:
- PSP z OI nr 5 w Słupsku za ten dzień pełen naukowych cudów,
- Szkole Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie za miłe towarzystwo i wspólny czas
- naszej koderkowej rodzinie w osobach: Wiktor Michał Żmijewski, Tomasz Remiszewski, Agnieszka Pilch, Weronika Rajkowska, Andrzej Chojnacki.
Koderek to wielkie wyzwanie i ogromna inspiracja!
/Magdalena Bujakowska/
































