Text size: A-A+

Koderek- wyruszamy do Słupska

16 listopada grupa naszych Uczniów z Uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie wyruszy na konwent wiedzy, czyli XI edycję KODEREK do Słupska. Jesteśmy gotowi do drogi!

To wszystko dzięki naszej współpracy z Hybrydową Szkołą.

Cieszy nas, gdy uczniowie:

  • nieustannie poszerzają horyzonty,
  • uczą się współpracy poza murami szkoły,
  • rozwijają myślenie abstrakcyjne,
  • uczą się samodzielności,
  • są ciekawi nowych znajomości, wiedzy i umiejętności.

/Magdalena Bujakowska/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1226963Odsłon razem:
  • 30Odsłon dzisiaj:
  • 5317Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści