16 listopada grupa naszych Uczniów z Uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie wyruszy na konwent wiedzy, czyli XI edycję KODEREK do Słupska. Jesteśmy gotowi do drogi!
To wszystko dzięki naszej współpracy z Hybrydową Szkołą.
Cieszy nas, gdy uczniowie:
- nieustannie poszerzają horyzonty,
- uczą się współpracy poza murami szkoły,
- rozwijają myślenie abstrakcyjne,
- uczą się samodzielności,
- są ciekawi nowych znajomości, wiedzy i umiejętności.
/Magdalena Bujakowska/









