Uczniowie klasy 1b przyłączyli się do akcji ,, Dzikie podwórka – szukamy bezkręgowców ” organizowanej przez Fundację WWF Polska.
17 października, wyposażeni w lupy obserwacyjne, z entuzjazmem ruszyliśmy wokół terenu naszej szkoły w poszukiwaniu tych niezwykłych stworzeń. Obserwacje przyrodnicze zachwyciły uczniów!
Dziękujemy za pomoc zaangażowanym Rodzicom Pierwszaków.
/Rodzice i wychowawczyni klasy 1b Urszula Ochnio/




