Dwójkowe Zerówki!
- października w naszej szkole odbyło się bardzo ważne wydarzenie, jakim było Pasowanie na Zerówkowicza.
Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.
Zaraz po części artystycznej Zerówkowicze złożyli uroczyste ślubowanie, a pani wicedyrektor Patrycja Wolewicz dokonała uroczystego pasowania na ucznia zerówki.
Dzieci otrzymały medale oraz drobne upominki .
Nowo pasowanym Zerówkowiczom życzymy wielu sukcesów, radosnych chwil oraz nowych przyjaźni!
/Zespół Zerówek/































