Text size: A-A+

Ogarnijmy inżynierię

W Dwójce widzimy potrzebę i rozumiemy konieczność stałego podnoszenia własnych kompetencji.

Wiemy, że nasi absolwenci będą w życiu musieli mierzyć się z wyzwaniami zawodowymi, których my – dorośli, nie jesteśmy sobie dziś wyobrazić.

Ucząc się, dajemy przykład naszym wychowankom.

„Ogarnij Inżynierię” to innowacyjny program edukacyjny, który łączy inżynierię, technologię druku 3D z wiedzą z przyrody, biologii matematyki, informatyki, techniki, plastyki i innych przedmiotów.

Dzieci są urodzonymi inżynierami. Już od najmłodszych lat fascynuje je tworzenie, konstruowanie, rozkładanie urządzeń na części i sprawdzanie, jak działają.

„Ogarnij Inżynierię” otwiera przed Uczniami świat zaawansowanej technologii, zaprasza do majsterkowania i zabawy z naukami ścisłymi. Dzieci uczą się projektowania, przeprowadzania eksperymentów i praktycznego wykorzystywania najnowocześniejszych technologii, a także zdobywają inne umiejętności przydatne w dorosłym życiu.

W nadchodzącym roku szkolnym ogarniać Inżynierię będą u nas klasy piąte.

/Magdalena Bujakowska/

 

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227463Odsłon razem:
  • 26Odsłon dzisiaj:
  • 5817Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści