Zajęcia blokowe łączące treści z języka polskiego i języka angielskiego w klasie siódmej rozpoczęliśmy od autorefleksji oraz wyznaczenia celów.
Zastanawialiśmy się także nad sensem uczenia się oraz nad tym, co w życiu jest ważne.
Przy okazji powtórzyliśmy części mowy, słownictwo angielskie i stworzyliśmy sketchnotki.
Efekty pracy zaprezentowaliśmy w języku polskim i angielskim ćwicząc wystąpienia publiczne.
Well done!
/Magdalena Bąk, Marlena Kaunecka/




