Text size: A-A+

Program profilaktyczny

Informujemy, że w tym roku szkolnym w naszej Dwójce realizowany będzie program profilaktyczny pn. ,,Program profilaktyki i wczesnego wykrywania nadwagi i otyłości wśród uczniów uczęszczający do szkół podstawowych w Gminie Miejskiej Świdwin na lata 2024-2026″.
Program jest realizowany ze środków własnych Gminy Miejskiej Świdwin.
/Patrycja Wolewicz/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1226858Odsłon razem:
  • 349Odsłon dzisiaj:
  • 5212Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści