Witajcie w naszej bajce…czyli Dwójkowa ekipa w Multikinie
20 lutego klasy: 5, 7 i 8 wybrały się na magiczną wycieczkę do Multikina w Koszalinie na seans filmowy ,, Akademia Pana Kleksa”.
Na kilkadziesiąt minut przenieśliśmy się w świat baśni, tajemnic i przygód. Śmiech, emocje i niesamowite efekty specjalne sprawiły, że był to niezapomniany dzień.
/ Patrycja Wolewicz, Magdalena Kantyka, Ireneusz Michałek, Iwona Łuczków, Anna Ostapiec/











