Podczas dzisiejszego apelu podsumowaliśmy pracę po I semestrze roku szkolnego:
Uczennice z klasy 3″a” przypomniały wszystkim zasady Savoir-Vivre.
Pani wicedyrektor Patrycja Wolewicz podziękowała wszystkim uczniom, którzy pomagali w organizacji imprezy ogólnopolskiej „Koderek”.
Pani Marlena Kaunecka, opiekunka szkolnego koła wolontariatu przedstawiła społeczności szkolnej wolontariuszy i gorąco im podziękowała za ich pracę i poświęcenie.
Pani dyrektor Magdalena Bujakowska pogratulowała wszystkim uczniom, którzy poświęcają swój czas, aby pomagać potrzebującym.
Wychowawczyni klasy 3″a” przedstawiła swoje dwie uczennice Julię i Nelę, które swój wolny czas spędzają w soboty o godz. 9.00 na pokonywaniu trasy na Parkrunie reprezentując naszą szkołę.
/Beata Kopaczewska/










