Text size: A-A+

Dwójkowy apel podsumowujący

Podczas dzisiejszego apelu podsumowaliśmy pracę po I semestrze roku szkolnego:

Uczennice z klasy 3″a” przypomniały wszystkim zasady Savoir-Vivre.

Pani wicedyrektor Patrycja Wolewicz podziękowała wszystkim uczniom, którzy pomagali w organizacji imprezy ogólnopolskiej „Koderek”.

Pani Marlena Kaunecka, opiekunka szkolnego koła wolontariatu przedstawiła społeczności szkolnej wolontariuszy i gorąco im podziękowała za ich pracę i poświęcenie.

Pani dyrektor Magdalena Bujakowska pogratulowała wszystkim uczniom, którzy poświęcają swój czas, aby pomagać potrzebującym.

Wychowawczyni klasy 3″a” przedstawiła swoje dwie uczennice Julię i Nelę, które swój wolny czas spędzają w soboty o godz. 9.00 na pokonywaniu trasy na Parkrunie reprezentując naszą szkołę.

/Beata Kopaczewska/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227500Odsłon razem:
  • 63Odsłon dzisiaj:
  • 5854Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści