Text size: A-A+

Świateczna integracja grupy 0 i 1

W ramach integracji grup zerowej i pierwszaków dzieci wspólnie uczestniczyły w wyjątkowej lekcji ciszy i uważności, prowadzonej przez Panią Agnieszkę pt. „Po co są Święta Bożego Narodzenia?”

Podczas zajęć trzy aniołki zeszły na ziemię, by odnaleźć odpowiedź na to ważne pytanie. Dzieci z dużym zaciekawieniem i skupieniem słuchały opowieści, przeżywając ją bardzo emocjonalnie i uważnie.

Był to czas pełen refleksji, spokoju i wspólnego przeżywania świątecznej atmosfery. Spotkanie pomogło nam zatrzymać się na chwilę i przypomnieć sobie, co w Świętach jest naprawdę ważne.

/Agnieszka Dubel, Beata Miksza, Martyna Holler – Prokopiuk, Beata Kopaczewska/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227423Odsłon razem:
  • 267Odsłon dzisiaj:
  • 5777Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści