Text size: A-A+

Andrzejki w klasach 0–3

Dzisiaj w naszej szkole panowała prawdziwie magiczna atmosfera!

Uczniowie poznawali andrzejkowe tradycje, brali udział w zabawach i wróżbach, a w jednej z klas odbył się wyjątkowy seans filmowy.

Nie zabrakło również magicznych eksperymentów, które wywołały zachwyt i szerokie uśmiechy na twarzach dzieci.

Całość dopełnił poczęstunek, który umilił ten dzień — serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie przekąsek!

Była to pełna magii, radości i tradycji szkolna przygoda, którą z pewnością dzieci zapamiętają na długo!

/Nauczyciele klas 0–3/

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Loading...

Licznik odwiedzin

  • 1227423Odsłon razem:
  • 267Odsłon dzisiaj:
  • 5777Odsłon miesięcznie:
» Tłumacz »
Przejdź do treści